يکشنبه 28 مهر 1398 20 صفر 1441 20 اکتبر 2019
تاریخ : پنجشنبه 18 بهمن 1397
کد 211

آیین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای شهرستان برگزار شد

آیین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای شهرستان برگزار شد

آیین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای شهرستان برگزار شد
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر و در جهت تجلیل از مقام شامخ شهدای شهرستان و تجدید بیعت دوباره با شهدا و امام شهدا، آیین غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای شهرستان میانه با حضور معاون استاندار، فرماندار ویژه شهرستان میانه، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، فرماندهان نیروهای نظامی و  انتظامی، بسیجیان، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان، اعضای شورای اداری شهرستان و مردم همیشه در صحنه میانه برگزار شد.
 
 شرکت کنندگان در این مراسم با غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، اهدای گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره این عزیزان سفر کرده را گرامی داشته و ادای احترام نمودند.
 
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در این مراسم با بیان اینکه ملت ایران با حضوری پرشورتر از گذشته، پشتیبانی خود از ولایت، انقلاب و نظام را در راهپیمایی 22 بهمن امسال نیز اعلام خواهند کرد، گفت: این حضور گسترده، ناامیدی کامل دشمن را رقم خواهد زد.     
 
حجت الاسلام والمسلمین حسن امیرنژاد، حضور در مزار شهدا را تجدید میثاق با آرمانهای آنان، امام و ولایت عنوان کرد و افزود: با این حضور، آمده ایم به شهدا و ولایت اعلام کنیم که آماده هرگونه خدمتگزاری به ملت و انقلاب در جهت پاسداری از خون شهداییم.
 
وی با اشاره به اینکه فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت، در انقلاب ما همیشه زنده و جاری است، اظهار کرد: ذات انقلاب اسلامی ایران، حرکت و تکامل است لذا لحظه ای آرام نگرفته و حرکت خود را با وجود تمامی ترفندها و توطئه های دشمن، پرشتاب و توانا ادامه خواهد داد.
 
 حجت الاسلام امیرنژاد با بیان اینکه استکبار و تمامی چپاولگران جهان تمام تلاششان را برای تلخکامی جشن 40 سالگی انقلاب به کار گرفتند اما اجرای برنامه های بسیار متنوع و زیبا، افتتاح طرح ها و پروژه های گسترده، دشمن را از تلاشهایش ناامیدکرده و امید را در دل ملت و مستضعفان جامعه جاری ساخت اضافه کرد: اینها به برکت خون شهدا و رهبری داهیانه و حکیمانه رهبر انقلاب است .
 
وی در ادامه با بیان اینکه جشن اصلی انقلاب را با حضور گسترده ملی در راهپیمایی 22 بهمن خواهیم گرفتبه تاریخ قبل و بعد از انقلاب، اشاره کرده گفت: قبل از انقلاب از چهار گوشه جهان برای تخریب دین، فرهنگ مردم و غارت اموالشان هجوم آورده بودند به گونه ای که 100 درصد دین، فرهنگ و منابع مادی و غیر مادی کشور در اختیار اجانب بود و به طور کامل غارت می شد ولی انقلاب در مقابل همه اینها ایستاد و دست اجانب را از کشور کوتاه کرد.  
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 18 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه