دوشنبه 5 اسفند 1398 29 جمادى الثانية 1441 24 فوریه 2020
تاریخ : شنبه 6 مهر 1398
کد 419

بهره برداری از 2 مدرسه خیر ساز در بخش مرکزی شهرستان میانه

بهره برداری از 2 مدرسه خیر ساز در بخش مرکزی شهرستان میانه

از 2 مدرسه یک کلاسه خیر ساز در شهرستان میانه با حضور مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، کسایی مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان آذربایجان شرقی، جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان بهره برداری شد.
 
مدرسه یک کلاسه زنده یاد حاج اسکندر مشایخی و همسر محترمه در 300 متر مربع مساحت و زیربنای 50 متر با هزینه کرد 3 میلیارد ریالی در روستای کولا و مدرسه یک کلاسه زنده یاد دکتر ابیلی پور در 44 متر مربع زیربنا با 800 میلیون ریال در روستای بیگ بلاغی از توابع بخش مرکزی، مدارس خیرسازی بودند که امروز به بهره برداری رسیدند.
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در آیین افتتاح این مدارس ضمن تقدیر از مجمع خیرین مدرسه ساز، خیرین و آموزش و پرورش گفت: تربیت ایرانی، اسلامی و الهام از تعالیم دینی باعث شده تا مردم کشور بویژه مردم شهرستان میانه مشتاق به امور خیر بویژه در امر مدرسه سازی شوند.
 
محمدرضا مشایخی با اذعان بر اینکه ساخت مدرسه توفیقی بس بزرگ است، به بالا بودن روحیه مشارکت جویی در بین مردم شهرستان اشاره کرده افزود: خوشبختانه مردم میانه در پروژه های عام المنفعه حضور و مشارکت جدی و موثر دارند بطوریکه این روحیه مردم شهرستان سبب شده تا اعتبارات تکمیلی بیشتری از سوی دولت در شهرستان هزینه گردد.
 
وی در پایان بر ضرورت امکان سنجی، نیازسنجی و اولویت بندی در انجام هر کاری تاکید کرده گفت: تمامی پروژه های دولتی و خیرساز نیز باید بر این اساس انجام شود.
 
مدیر عامل مجمع خیرین استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با تقدیر از اقدام خیرخواهانه خیرین در امر مدرسه سازی گفت: 30 الی 40 درصد مدارس استان توسط خیرین بنا نهاده شده است.
 
مناف کسایی اضافه کرد: در سال جاری شاهد به اتمام رسیدن یا در شرف اتمام قرار گرفتن 150 مدرسه خیرساز در سطح استان هستیم.
 
وی افزود: از اول سال جاری شاهد هزینه کرد یکهزار میلیارد ریال از سوی خیرین در امر مدرسه سازی طی برگزاری جشنواره های تکریم از خیرین مدرسه ساز هستیم.
  • نوشته شده
  • در شنبه 6 مهر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه