دوشنبه 5 اسفند 1398 29 جمادى الثانية 1441 24 فوریه 2020
تاریخ : سه شنبه 9 مهر 1398
کد 422

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میانه بر شناسایی ظرفیتهای سرمایه گذاری در روستاهای شهرستان از سوی ادارات تاکید کرد

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میانه بر شناسایی ظرفیتهای سرمایه گذاری در روستاهای شهرستان از سوی ادارات تاکید کرد

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان میانه بر استفاده از ظرفیتهای موجود و شناسایی ظرفیتهای جدید برای سرمایه گذاری در روستاهای شهرستان تاکید کرد.
 مهدی مشایخی در جلسه کارگروه توسعه پایدار روستایی شهرستان برای 4 روستای شیخدرآباد، ورنکش، لله لو و نشق اضافه کرد: ایجاد ناحیه صنعتی در این روستاها می تواند به رونق اقتصاد و اشتغال منجر شود.
 
وی همچنین سرمایه گذاری در زمینه های خیاطی و کشاورزی  برای روستای شیخدرآباد  از توابع بخش مرکزی، سرمایه گذاری در زمینه های دامداری، گلیم بافی و شهرک دامپروری برای روستای لله لو از توابع بخش کاغذکنان، بوم گردی، صنایع تبدیلی و دامداری برای روستای نشق از توابع بخش کندوان و بوم گردی، گلخانه، بوم گردی و صنایع تبدلی برای روستای ورنکش از توابع بخش ترکمانچای را با توجه به پتانسیل و زمینه های موجود مهم برشمرد.
 
مشایخی در پایان از ادارات شهرستان خواست تا ظرف دو هفته اطلاعات لازم و توجیهی در مورد ظرفیتها و پتانسیلهای موجود برای سرمایه گذاری در روستاهای مذکور را به فرمانداری ارائه نمایند تا فرمانداری شهرستان نیز در پی تفاهم نامه با دانشگاه آزاد تبریز برای توسعه پایدار روستایی در 4 روستای شهرستان، اطلاعات لازم را به دانشگاه ارائه نماید.  
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 9 مهر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه