چهارشنبه 14 خرداد 1399 10 شوال 1441 3 ژوئن 2020
تاریخ : سه شنبه 9 مهر 1398
کد 424

فرماندار ویژه میانه:

اهداف بنیاد مستضعفان، عالی و در راستای منویات رهبری است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: اهداف بنیاد مستضعفان، عالی و در راستای منویات مقام معظم رهبری است.
 محمدرضا مشایخی در نشستی با سید جلال موسوی مدیر کل بنیاد مستضعفان استان آذربایجان شرقی و اردبیل اضافه کرد: بنیاد مستضعفان در حمایت از خانواده نیازمندان و مستضعفین جامعه که دارای مشکل هستند همچنین در امور عام المنفعه طی این سالها خدمات خوبی به مردم ارائه نموده و به استمرار خدمات می پردازد.
 
وی در ادامه بر ضرورت اطلاع رسانی از اقدامات بنیاد مستضعفان در راستای کمک به مردم تاکید کرده افزود: این بنیاد در زمینه املاک و ارائه اسناد و نظایر آنها در شهرستان میانه طی چند مرحله موفق عمل کرده و به تمدید مهلت در جهت ثبت نام افراد برای ارائه اسناد پرداخته است.
 
مدیر کل بنیاد مستضعفان استان آذربایجان شرقی و استان اردبیل نیز با حضور در این جلسه به تمدید مهلت برای ثبت نام افراد در راستای واگذاری اسناد املاک آنها  تا سال 99 اشاره کرده از مردم خواست نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند تا اسناد و قراردادهای باقیمانده در شهرکهای اقماری و روستاها نیز تعیین تکلیف شود.
 
سید جلال موسوی همچنین افزود: بنیاد مستضعفان در تهیه و توزیع سبد ارزاق به بی بضاعتان و خانواده های چند معلوله و دارای فرزندان چند قلو و همچنین در ارائه کمک های لاعوض و کمک به بیماران خاص نقش موثری ایفا می نماید.
 
وی اضافه کرد: از سوی این بنیاد مراجعه شهرک به شهرک و مغازه به مغازه با نازلترین قیمت برای سند انجام می شود تا مردم با اخذ سند بتوانند از مزایای آن مانند اخذ تسهیلات، ارائه برای وثیقه و غیره بهره مند شوند.
 
موسوی با اشاره به واگذاری 3 هزار سند در میانه و پیش بینی 6 هزار سند خواستار اطلاع رسانی بیشتر شده گفت: امسال 150 پرونده تشکیل داده ایم که امیدواریم بتوانیم تا پایان سال 99 به رقم پیش بینی شده دست یابیم.
 
وی در پایان از تعامل سازنده فرمانداری ویژه میانه با بنیاد مستضعفان قدردانی نمود. 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 9 مهر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه