چهارشنبه 14 خرداد 1399 10 شوال 1441 3 ژوئن 2020
تاریخ : چهارشنبه 1 آبان 1398
کد 435

فرماندار ویژه میانه:

770 میلیارد ریال سهم شهرستان از اعتبارات در سال جاری

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه به سهم 770 میلیارد ریالی شهرستان در سال جاری از محل اعتبارات ملی استانی شده، تملک دارائیها و سرمایه ای استان، بخش توازن و 3 درصد منابع نفت اشاره کرد.
محمدرضا مشایخی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان با اشاره به اختصاص 6 میلیارد و 200 میلیون ریالی از سهم اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری به شهرستان افزود: این اعتبار برای برخی از روستاهای فاقد دهیاری در بخش های چهارگانه بنا بر درخواستها و نیازها و همچنین مشارکت مردم هزینه خواهد شد.
 
وی همچنین با اشاره به اختصاص 120 میلیارد ریالی  برای سد گرمی چای( تامین کننده آب شرب) در قالب 770 میلیارد ریال از مسئولین ادارات خواست تا در پیگیری شروع عملیات پروژه ها، برگزاری در اسرع وقت مناقصه ها و پیشرفت کار با توجه به محدودیت اقلیمی بکوشند.
 
مشایخی با بیان اختصاص قیر تهاتری برای آسفالت سطح 19 روستای شهرستان به میزان70 هزار و 680 متر مربع، خواستارپیگیری های لازم برای اقدام بموقع این  آسفالت ریزی در سطح روستاها شد.
 
فرماندار ویژه میانه با تاکید بر مسئولیت نظارتی فرمانداری میانه در اجرای پروژه های روستاهای فاقد دهیاری بر ضرورت انجام مناقصه ها، استعلام ها و ارائه صورت وضعیت به فرمانداری برای پرداخت هزینه گفت: باید ظرف 5 الی 6 ماه تمامی پروژه های روستاهای فاقد دهیاری به صورت فنی و کیفی به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار گیرد.
 
معاون مدیر کل امور روستایی استان با حضور در این جلسه گفت: از بدو تاسیس دهیاری ها از سال 82 تا کنون بیش از 530 میلیارد ریال اعتبار به حساب دهیاری ها واریز شده که 460 میلیارد ریال آن متعلق به دولت تدبیر و امید بوده و مابقی در دولتهای قبل واریز شده که این امر نشان از اهتمام و توجه دولت به توسعه و عمران روستاهاست.
 
اسمعیلی همچنین اضافه کرد: در 3 سال اخیر نیز بیش از 15 میلیارد ریال از بابت اعتبارات فاقد دهیاری و مناطق عشایری به شهرستان میانه تخصیص یافته و باید در خود روستاهای فاقد دهیاری  و  مناطق عشایری هزینه شود. 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 1 آبان 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه