چهارشنبه 14 خرداد 1399 10 شوال 1441 3 ژوئن 2020
تاریخ : چهارشنبه 1 آبان 1398
کد 437

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میانه:

زمینه سازی برای رشد مهارتهای فردی و اجتماعی از مهمترین نتایج انتخابات شوراهای دانش آموزی است

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه انتخابات، تمرین دموکراسی و یکی از شاخصه های حضور حداکثری در جامعه است گفت: زمینه سازی برای رشد مهارتهای فردی و اجتماعی از مهمترین نتایج انتخابات شوراهای دانش آموزی است.
 رسول یعقوبی در بیست و دومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی در هنرستان فنی غفور رییسی بعنوان مدرسه هدف، همزمان با سراسر کشور اضافه کرد: در بیان اهمیت انتخابات باید به فرمایش خداوند متعال در قرآن که تعیین سرنوشت انسانها را به خود آنها واگذار نموده و به شورا و مشورت امر کرده است اشاره کرد.
 
وی همچنین افزایش حس مسئولیت پذیری، اعتماد به نفس، تبدیل ظرفیتهای بالقوه دانش آموزی به بالفعل، خودباوری، مهارت پذیری فردی و اجتماعی، رشد مهارتهای فرهنگی و اجتماعی، کاهش فاصله بین دانش آموزان و مسئولین و در نهایت تبدیل مدرسه به محیطی پویا، زنده و شاداب را از دیگر اثرات انتخابات شوراهای دانش آموزی بیان کرد.
 
یعقوبی همچنین اضافه کرد: افرادی هستند که به سختی به کارهای اجتماعی می پردازند و یا توانمندی آن را ندارند اضافه کرد: با امر انتخابات و تعاملاتی چنین، مطالبه گری و آمادگی برای اظهار نظر در جامعه و حق طلبی در دانش آموزان رشد و ارتقاء می یابد.
 
گفتنی است انتخابات شوراهای دانش آموزی در این مدرسه با حضور 252 دانش آموز و با شعار( شورای دانش آموزی طلایه دار گام دوم انقلاب) برگزار شد.معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه در حاشیه این برنامه از کارگاههای آموزشی این هنرستان بازدید نمود. 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 1 آبان 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه