دوشنبه 5 اسفند 1398 29 جمادى الثانية 1441 24 فوریه 2020
تاریخ : سه شنبه 1 بهمن 1398
کد 480

فرماندار ویژه میانه:

نماز جمعه اخیر به امامت مقام معظم رهبری، تاریخی، دشمن شکن ، وحدت آفرین و غرور انگیز بود

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به نماز جمعه 27 دی ماه سال جاری که به امامت مقام معظم رهبری برپا شد گفت: نماز جمعه اخیر نقطه عطفی در تاریخ ایران، دشمن شکن، وحدت آفرین  و غرورانگیز بوده و پیوند قلبی و عمیق میان امت و ولایت را به اثبات رساند.
محمدرضا مشایخی در جلسه شورای اداری شهرستان میانه با بیان القابی که رهبر معظم انقلاب به مردم داده و آنها را مظهر صبر و استقامت و قدرشناس با توجه به هجمه ها و توطئه های مختلف دشمنان و معاندین نظام عنوان نموده اند گفت: همه این ها در سایه تقوای الهی حاصل شده و باعث شده تا روزهای بزرگ تاریخی بویژه در این ایام رقم بخورد.
 
وی بیعت همواره با ولی فقیه  و انسجام و وحدت ملی را موضوعی مهم دربرابر رصدهای جهانی خوانده اضافه کرد: با مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو که متکی به اراده ملت است و همچنین با انتخاب اصلح، اقتدار بیش از پیش ایران اسلامی به اثبات خواهد رسید.
 
مشایخی تصریح کرد: مبادا دشمنان و معاندین نظام و انقلاب با سوء استفاده از موضوعات اخیر و ایجاد یاس حتی در بین افراد کمی از جامعه به کمرنگ نمودن حضور مردم در انتخابات بپردازد.
 
فرماندار ویژه میانه در ادامه ایجادامنیت عمومی، بستر قانونی و فضای شفاف انتخاباتی را از مهمترین وظایف مسئولین برشمرده افزود: باید بعنوان خادمین ملت در راستای تحقق اهداف همگام با مردم گام برداریم.
 
وی همچنین به فرارسیدن ایام الله دهه فجر اشاره کرده گفت: باید در این ایام عملکرد دولت در شهرستان را بروز و نمود داده و با پیوندهای روزهای بزرگ و تاریخی اخیر به یوم الله 22 بهمن، زمینه ساز حضور حماسی و تاریخی دیگر باره مردم باشیم.
 
مشایخی بر لزوم تامین امکانات، تجهیزات و خودروی لازم از سوی ادارات تاکید کرده، مسئولین حاضر در برگزاری انتخابات را پشتیبان اصلی انتخابات و حافظ رای مردم خواند.
 
فرماندار ویژه میانه تکریم ارباب رجوع و اقناع آنها از سوی مسئولین را مهمترین اقتضای جامعه امروز با توجه به هجمه ها و توطئه های وارده بر علیه کشور و ملت بیان کرده گفت: رضایتمندی مردم یکی از مهمترین ها در تقویت سرمایه های اجتماعی است.
 
وی از ادارات شهرستان خواست تا تخصیص اعتبارات در حوزه پروژه ها را به جد پیگیر بوده و با حساسیت به مسائل جاری در حفظ تاسیسات، فضا و امکانات اداری خود به افزایش ضریب ایمنی و جلوگیری از حیف و میل اموال و منابع بپردازند.
 
فرماندار ویژه میانه در پایان از تمامی ادارات، مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی، عوامل نظامی و انتظامی، عوامل امداد و نجات، بازاریان، اصناف، بانک ها، مردم و خیرین، اصحاب رسانه و ... در حمایت، همراهی و کمک رسانی به زلزله زدگان تقدیر نموده عامل اصلی در کمک رسانی بموقع را امنیت عمومی ذکر نموده گفت: با توجه به حجم بالای حادثه شاهد خسارات کم در مناطق زلزله زده بودیم که علت اصلی آن مقاوم سازی مساکن روستایی بود.
 
وی از پرداخت تسهیلات بازسازی منازل آسیب دیده خبر داده به وجود دو انبار مصالح در شهر ترک  مرکز بخش کندوان و روستای صومعه علیا در بخش ترکمانچای اشاره کرده از اصحاب رسانه و خبرنگاران نیز بابت تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی های لازم تقدیر کرد.
 
امام جمعه میانه نیز با حضور در این جلسه از یکپارچگی حضور مردم و مسئولین در کمک رسانی به زلزله زدگان تقدیر کرده آن را بی نظیر خواند.
 
حجت الاسلام والمسلمین عبداله محمدی به برخی بی انصافی ها و انتقادهای نابجا در کمک رسانی به زلزله زدگان اشاره کرده گفت:  این امر بی تقوایی افراد حاشیه ساز را می رساند که سعی در بهد زیر سوال بردن زحمات مردم و مسئولین دارند.
 
وی بنا به فرموده امام حسین (ع) که حاجات مردم را نعمت می خواندند، دارایی و ثروت را نعمت عنوان نموده و اضافه کرد: اگر از این نعمتی که در دستان ماست در راه رسیدگی به فقرا و نیازمندان استفاده نکنیم حتما از دستمان  خواهد رفت.
 
 
در پایان از مسوولین ادارات و خیرین شهرستان  که در زلزله اخیر شهرستان کمک نمودند تجلیل بعمل آمد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 1 بهمن 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه