دوشنبه 5 اسفند 1398 29 جمادى الثانية 1441 24 فوریه 2020
تاریخ : پنجشنبه 3 بهمن 1398
کد 483

معاون برنامه ریزی فرماندار ویژه میانه:

پایبندی مردم به ارزشهای انقلاب علت تداوم انقلاب اسلامی ایران است

معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان میانه برگزاری باشکوه مراسمهای دهه فجر را در راستای حفظ ارزشهای انقلاب و دستاوردهای ملت ایران دانست و گفت: پایبندی مردم به ارزشهای انقلاب علت تداوم انقلاب اسلامی ایران است. 
عادل قاسمی در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر ‌شهرستان میانه تاکید کرد: در تلاش هستیم تا با برنامه ریزی منظم به گونه ای شایسته جشن های این دهه را در شان مردم عزیز و شان انقلاب و نظام اسلامی ایران برگزار کنیم.
 
وی در ادامه اجرای پرشکوه و کیفی برنامه های ایام الله دهه فجر به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را ادای دینی از سوی مردم و مسئولین در مقابل آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب و تجدید بیعت با مقام عظمای ولایت عنوان نمود.
 
قاسمی هچنین با عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار دلها شهید سپهبد سلیمانی و همرزمانش بدست آمریکا ی جنایتکار و شهادت تعدادی از هموطنانمان در حادثه هواپیمای مسافربری اوکراین و نیز گرامیداشت یاد و خاطره درگذشت هموطنانمان در آیین تشییع سردار سلیمانی با خانواده داغدار این عزیزان اظهار همدردی نموده گفت: حضور دشمن شکن مردم در مراسمات اخیر بویژه در تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی و نماز جمعه اخیر تهران به امامت رهبر معظم انقلاب نمادی از وحدت و یکپارچگی ملت ایران و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و یاوه گویان بود.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 3 بهمن 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه