دوشنبه 5 اسفند 1398 29 جمادى الثانية 1441 24 فوریه 2020
تاریخ : شنبه 5 بهمن 1398
کد 486

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میانه:

لزوم مشارکت حداکثری مردم و مسئولین در اجرای مراسمات دهه فجر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه در آستانه دهه فجر قرار گرفته ایم بر لزوم مشارکت حداکثری مردم و مسئولین با تامین هزینه ها و امکانات لازم در برگزاری هر چه باشکوه‌تر ایام الله دهه مبارک فجر تاکید کرد.
رسول یعقوبی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسمات دهه فجر با بیان اینکه تمامی مراسمات ملی و مذهبی در کشور ما مورد رصد دنیاست اضافه کرد: راه اندازی بیش از 100 شبکه فارسی زبان در ماهواره مبین این مطلب است.
 
وی با تاکید بر فعالیت دشمنان و معاندین نظام با استفاده از بهانه های اقتصادی و غیره در کمرنگ نمودن حضور مردم در مراسمات دهه فجر و انتخابات گفت: خوشبختانه ملت همیشه در صحنه ما با حضور حداکثری خود در آیین تشییع سردار سپهبد سلیمانی و در نماز جمعه اخیر تهران به امامت مقام معظم رهبری اثبات کردند که همواره حامی و پشتیبان اصلی انقلاب، نظام و ولایت فقیه هستند. 
 
یعقوبی در ادامه به حماقت آمریکا در ترور سردار سلیمانی و همرزمانش در صحنه دیپلماسی که اعتراض 70 شهر آمریکا، تمامی آزادیخواهان جهان درکشورهای مختلف و تعداد زیادی از خود مردم آمریکا را در پی داشت اشاره کرد.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میانه با اذعان بر اینکه ملت ایران پرشورتر از گذشته در مراسمات دهه فجر  بویژه راهپیمایی تاریخی 22 بهمن حضور خواهند یافت بر لزوم اجرای برنامه های مختلف و متنوع فرهنگی، اجتماعی و امور شاد بویژه در بین قشر دانشجویان و دانش آموزان تاکید کرده گفت: این قشر از جامعه باید با حساسیت تمام از تفکر و ایدئولوژی ناب انقلاب آگاه شده و بدانند که این تفکرات قابل رشد و گسترش بوده و نابود شدنی نیست همانطور که تفکر و ایدئولوژی ناب انقلابی و اسلامی سردار سلیمانی با شهادتش نه تنها از بین نرفت بلکه گسترش یافت. 
  • نوشته شده
  • در شنبه 5 بهمن 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه