پرتال استانداری آذربایجان شرقی
چهارشنبه 2 مهر 1399
En
تاریخ : چهارشنبه 28 اسفند 1398
کد 547

فرماندار ویژه میانه:

طرح همکاری برون بخشی بسیج و شبکه بهداشت و درمان برای کنترل هرچه بیشتر شیوع کرونا در شهرستان اجرا می شود

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از اجرایی شدن طرح همکاری برون بخشی بین بسیج سپاه ناحیه میانه با شبکه بهداشت و درمان میانه خبر داد. 
محمدرضا مشایخی در نشست ستاد مقابله با شیوع کرونا بر ضرورت همکاری اعضای شورای اداری با بسیج و شبکه بهداشت و درمان، تاکید کرده افزود:  باید با اطلاع رسانی لازم اعتماد عمومی را نیز به جهت همکاری های لازم جلب کنیم تا در کنترل شیوع بیماری به صورت تقویت شده و همه جانبه رو به سمت جلو حرکت کنیم. 
 
وی همچنین به اعمال غربالگری شدید سه جانبه از سوی بسیج، شبکه بهداشت و درمان، جمعیت هلال احمر و نیروهای انتظامی در ورودیها و خروجی های شهر بنا بر ابلاغ وزارت کشور، وزارت بهداشت و ستاد استانی از امروز اشاره کرده گفت:  افراد مشکوک یا به مبدا خود بازگردانده شده و یا به بیمارستان جهت قرنطینه فرستاده می شوند.  
 
مشایخی در ادامه با قدردانی از زحمات دستگاه قضایی و دادستان محترم، نیروی انتظامی، شهرداری و صنعت و معدن در اقدام برای تعطیلی اصناف غیر ضرور و بازار همچنین رفع سد معبر، ادامه این روند و کنترل هر چه بیشتر را نیازمند همکاری ما بین این دستگاهها و اصناف و کسبه عنوان نمود. 
 
فرماندار ویژه میانه به ضرورت أنکال بودن روسای ادارات در ایام عید تاکید کرده اضافه کرد:  ارائه خدمات غیرضرور از سوی ادارات تا 15 فروردین تعطیل و تنها خدمات ضروری به جهت کاهش مراجعات و تجمعات ارائه خواهد شد. 
 
وی از راه اندازی محلی در ابزرگراه پیامبر اعظم، حوزه شهرستان میانه جهت کنترل ورودیها به استان و شهرستان میانه بنا بر خواست ستاد استانی از سوی شهرستان اشاره کرد.
 
مشایخی در پایان از اعضای شورای اداری و مردم خواست تا در سامانه Salamat.gov.irجهت غربالگری کرونا ثبت نام کرده و از وضعیت سلامت خود آگاه شوند. 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 28 اسفند 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه