چهارشنبه 13 فروردين 1399 07 شعبان 1441 1 آوریل 2020
تاریخ : شنبه 2 فروردين 1399
کد 549

دستگاه اکسیژن ساز مرکزی در بیمارستان برکت امام(ره) میانه با حضور فرماندار میانه به بهره برداری رسید

دستگاه اکسیژن ساز مرکزی در بیمارستان برکت امام(ره) میانه با حضور فرماندار میانه به بهره برداری رسید

دستگاه اکسیژن ساز سانترال یا مرکزی در بیمارستان برکت امام(ره) میانه با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، رییس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از اعضای شورای اداری به بهره برداری رسید. 
محمدرضا مشایخی در آیین افتتاح و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز با بیان اینکه، دستگاه اکسیژن ساز سانترال یا مرکزی از مهمترین کمبودهای این بیمارستان پس از بازسازی آن بود که تامین آن ازسوی دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان، به علت نوسانات اقتصادی و کمبود بودجه زمانبر شد. 
وی اضافه کرد:  با هماهنگیهای بعمل آمده از سوی دو تن از خیرین و مجتمع فولاد آذربایجان میانه با مجوز شرکت ملی فولاد آذربایجان مبلغ 18 میلیاردو 500 میلیون ریال جمع آوری شده و دستگاه اکسیزن ساز خریداری و امروز به لطف الهی و همت خیرین شاهد رفع این کمبود آن هم در شرایط تحت شیوع ویروس کرونا هستیم. 
فرماندار میانه با اشاره به احتمال پاسخگو نبودن بخشی از بیمارستان خاتم به بیماران کرونایی و تخصیص کامل آن بیمارستان(خاتم) به این امر و لزوم دستگاه اکسیژن ساز برای بیمارستان امام که برای دیگر بیماران ضروری بود گفت:  هر چند در شیوع این بیماری تجهیزات و اقلام و درمان مهم است اما پیشگیری مهمترین عامل در بحث شیوع ویروس کروناست که نیازمند همراهی کسبه، اصناف، بازاریان،خیرین و اقشار مختلف مردم است تا با عمل به توصیه های بهداشتی و جدی گرفتن آنها یاریگر کادر درمان باشند. 
وی همچنین با تقدیر از نیروهای نظامی و انتظامی در تامین امنیت مورد نیاز و نیروهای بسیج و سپاه در طرح غربالگری همچنین کمک و همراهی خیرین، اصناف، کسبه و مردم افزود:  همکاری دستگاههای خدمات رسان نیز در این راستا سبب کاهش دغدغه مردم در جهت  افزایش همراهی مردم شده است و در ادامه از مردم خواست با رعایت همه جانبه مسائل بهداشت فردی و عمومی و عدم تردد غیر ضروری و عدم مسافرت ها مدافعان سلامت را یاری نمایند.
در ادامه فرماندار ویژه میانه از اوژانس بیمارستان برکت امام و محل قرنطینه و نقاهتگاه اختصاص یافته به بیماران بهبود یافته کرونایی بازدید نمود.

08

08

08

08

08

0808

  • نوشته شده
  • در شنبه 2 فروردين 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه