چهارشنبه 13 فروردين 1399 07 شعبان 1441 1 آوریل 2020
تاریخ : پنجشنبه 7 فروردين 1399
کد 551

فرماندار ویژه میانه :

اعمال طرح تشدید کنترل ورودیها و خروجی ها/ مسافران سفرهایشان را لغو کنند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: بر اساس تصمیمات متخذه در هیت دولت و ستاد ملی مبارزه با شیوع کرونا طرح اعمال شدید کنترل ورودی و خروجی تمامی شهرها در سطح کشور اجرا می شود. 
محمدرضا مشایخی در گفت و گویی اختصاصی اضافه کرد:  مقدمات اجرای این طرح از امروز در گلوگاه شهید فرجی میانه، پلیس راه میانه- زنجان و سرچم فراهم آمده و با ابلاغ ستاد ملی و ریاست جمهور، در کل کشور نیز به طور کامل و با تشدید عملیاتی می شود. 
 
وی با بیان اینکه از تردد غیرضروری خودروهای سواری که قصد خروج از شهرستان را دارند ممانعت خواهد شداضافه کرد:  از ورود خودروها با پلاک غیر شهرستانی نیز جلوگیری خواهد شد. 
 
مشایخی در ادامه با اشاره به اینکه تنها خودروهای حامل مواد اولیه و موارد ضروری و نظایر آنها و عمومی می توانند از این مسیرها تردد نمایند تصریح کرد:  در ایام پیش رو از جمله 13 فروردین نیز تمامی رفت و آمدها کنترل و پارکها و مراکز تفریحی نیز بسته شده  و هر گونه بساط و اطراق در این مکانها ممنوع می باشد. 
 
وی تاکید کرد:  از مردم انتظار می رود برای حفط جان خود و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری روز 13 فروردین روز طبیعت را نیز در منزل بمانند. 
 
فرماندار میانه افزود:  در این طرح بجز داروخانه‌ها، نانواییها، قصابیها، فروشگاههای زنجیره ای و سوپرمارکتها تمامی اصناف و بازار تا 15 فروردین تعطیل بوده و ادامه این روند در صورت احتمال اطلاع رسانی خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 7 فروردين 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه