پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 17 اسفند 1399
En
تاریخ : سه شنبه 7 بهمن 1399
کد 768

فرماندار ویژه میانه:

تسکین آلام مردم، تکریم مراجعین و رفع کمبود بیمارستانی از اولویتهای کاری بیمارستان باید باشد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه تاکید کرد:  تسکین آلام مردم از لحاظ روانی، تکریم ارباب رجوع و رفع کمبودهای اساسی بیمارستانی با کمک مدیریت شبکه بهداشت و درمان باید از مهمترین وظایف و اولویتهای رییس جدید بیمارستانهای میانه باید باشد.
محمدرصا مشایخی در آیین معارفه تهمورث پورصفر متخصص طب اورژانس میانه بعنوان رئیس جدید بیمارستانهای میانه تصریح کرد:  ارتقای انگیزه کارکنان و کادر بهداشت و درمان بویژه در این ایام با توجه به شیوع بیماری کرونا و در کنار آنها بودن از دیگر وظایف روسای بیمارستانهاست که امیدوارم با درایت، تجربه و کارآمدی و در صحنه بودن رئیس  جدید و همچنین احصا موارد و مشکلات شاهد موفقیت ایشان و ارتقای بیمارستانهای میانه باشیم.
وی با قدردانی از زحمات دکتر شقاقی رئیس قبلی بیمارستانهای میانه و مدیریت مطلوب بیمارستانها با توجه به شرایط شیوع بیماری برای ایشان آرزوی توفیق در تمامی مراحل زندگی و شغلی نمود.
مشایخی در ادامه با بیان اینکه دکتر پورصفر رئیس جدید در اورژانس میانه بعنوان گلوگاه و سخت ترین مکان بیمارستان به خوبی امتحان پس داده اند از ایشان خواست تا با کنترل و نظارت بر زیرمجموعه خود از مشکلات مراجعین دردمند که علاوه بر بیماری با مسائل معیشتی و مالی نیز دست و پنجه نرم می کنند بکاهند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 7 بهمن 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه