پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 28 فروردين 1400
En
تاریخ : چهارشنبه 6 اسفند 1399
کد 772

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری با محوریت گردشگری:

طرح های بوم گردی و گردشگری با اولویت برای پرداخت تسهیلات کارآفرینی باشند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به ظرفیت های بوم گردی و گردشگری در شهرستان با توجه به  آثار میراث فرهنگی و جاذبه های گردشگری و طبیعی گفت: طرح های بوم گردی و گردشگری در اولویت برای پرداخت تسهیلات کارآفرینی باشند.
محمدرضا مشایخی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با محوریت گردشگری و طرح های اولویت دار جهت پرداخت تسهیلات کارآفرینی امید اضافه کرد: این جلسه برای تصویب طرح های بوم گردی و گردشگری و ارسال مصوبه ها برای گردش کار به استان و کشور است.
 
وی افزود: خوشبختانه چندین طرح در مراحل پایانی برای اقدام قرار دارد که اولین آنها طرح بوم گردی و گردشگری در روستای نشق پایین دست ارتفاعات بزقوش بوده که اخذ مجوزهای لازم اداری آن به اتمام رسیده و به مرحله پرداخت تسهیلات برای اجرا می رسد.
 
مشایخی در ادامه؛ طرح گردشگری قلعه دختر را که در مرحله تحویل زمین است را دومین اولویت و طرح پل دختر و کاروانسرای پل دختر و  طرح مطالعاتی بیست و سه پل را از طرح‌هایی خواند که در اولویت برای پرداخت تسهیلات از سوی صندوق کارآفرینی امید قرار دارند.
 
فرماندار ویژه شهرستان میانه همچنین ایجاد مرکز اطلاع رسانی گردشگری و تحویل زمین برای این موضوع نیازمند مساعدت خواند و  گفت: براساس طرح مصوب در کابری میراث فرهنگی گلشهر(ساحلی) این کار به انجام خواهد رسید.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 اسفند 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه