پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 28 فروردين 1400
En
تاریخ : پنجشنبه 7 اسفند 1399
کد 775

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در رونمایی از کتاب قرآن کلام حق :

همت و تلاش برای تسهیل در دسترسی و بروز نمودن کلام حق کاری بسیار ارزشمند و استمرار آن ضروری و نیازمند حمایت است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به کتاب قرآن کلام حق آقای میانجی گفت: همت و تلاش  برای تسهیل در دسترسی و بروز نمودن کلام حق کاری بسیار ارزشمند و استمرار آن ضروری و نیازمند حمایت همه جانبه است.
محمد رضا مشایخی در آیین رونمایی از کتاب سبز ‏آقای مهدی میانجی از تعمق و تدبر و تلاش آقای میانجی در بروز نمودن قرآن کتاب آسمانی ما مسلمانان و شیعیان بویژه در نظام اسلامی ایران که پایه های آن برگرفته از کاصول و تعالیم تاب حق است افزود: نویسندگانی چون آقای میانجی که خود پرورش یافته مکتب معلمین و فرهنگیان دلسوز گذشته شهرستان میانه می باشند و این حرکت مهم فرهنگی و تلاش جهادی ایشان در حوزه آسان سازی مفاهیم قرآنی برآی استفاده بهتر نسل حاضر و آتی از کلام حق و تلاش امثال ایشان در حوزه های مختلف جای قدردانی دارد.
 
وی تمامی حوزه های مختلف را نیازمند تسهیل و به روز کردن خواند و تصریح کرد: در گذشته و با توجه به ظرفیتها شاهد اقدامات مختلف بودیم که امروز صاحبان علم و متفکران و پژوهشگرانی هستند که به استمرار کار آنها با توسعه و فن آوری روز می پردازند تا بتوانیم شاهد توسعه متوازن و پیشرفت  با رابطه منطقی بین امور مختلف باشیم.
 
مشایخی بر همراهی و حمایت فرمانداری و دستگاههای زیرمجموعه شورای اداری از تلاشگران در حوزه فرهنگی تاکید کرد و افزود: تالیف کتاب یک طرف قضیه اما انتشار و استمرار انتشار و اثرگذاری آن نیازمند همراهی و مساعدت است .
 
گفتنی است کتاب قرآن کلام حق در راستای آسان سازی مفاهیم قرآنی از سوی مهدی میانجی فرهنگی بازنشسته آموزش و پرورش در طی ۵ سال به تالیف در آمده و امروز با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه؛ امام جمعه میانه و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان، فرهنگیان، معتمدین، ایثارگران و مسولین و صاحب نظران فرهنگی رونمـایی شد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 7 اسفند 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه