پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 18 ارديبهشت 1400
En
تاریخ : پنجشنبه 9 ارديبهشت 1400
کد 786

بازدید فرماندار ویژه میانه از پروژه های عمرانی : مدرسه سازی / راه / تاسیسات اداری

صبح امروز دکتر محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه به همراه معاون عمرانی و روسای اداره راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان از پروژه های عمرانی در حال اجرا بازدید به عمل آورد.

معاون استاندار در بازدید از پروژه 18 کلاسه دبیرستان شهدای زینبیه که اعتبارات لازم جهت ادامه فرایند ساخت این پروژه تامین شده است با اشاره به ملی بودن پروژه دبیرستان شهدای زینبیه و نیاز به اعتبارات کشوری خواستار تامین اعتبارات تکمیلی و تسریع در روند اجرای آن شد.

فرماندار ویژه شهرستان میانه در این بازدید از تلاشهای بی وقفه پیمانکار پروژه دبیرستان شهدای زینبیه در پیشرفت اجرای آن با هدایایی از برادران اصغری قدردانی کرد. لازم به ذکر است قسمتی از اعتبارات این پروژه توسط پیمانکاران آن به صورت خیریه پرداخت شده و به نام مادر محترمه شان خانم حسنی می باشد.

 

وی از مراحل تکمیلی و پایانی طرح توسعه کتابخانه عمومی پیامبر رحمت نیز بازدید کرد و ضمن قدردانی از پیمانکار پروژه و پیگیری مسئولان در تسریع روند اجرای آن ، از بهره برداری این پروژه در خرداد ماه  خبر داد.

 

فرماندار ویژه شهرستان میانه روند اجرای پروژه ساخت پل دوم قوری چای را مطلوب عنوان کرد و از پیشرفت 95 درصدی اجرای این پروژه خبر داد و گفت امیدواریم در ماه آینده با سپری شدن مرحله ایزوگام، گاردریل و هندریل ، این پل در راستای کاهش ترافیک ورودی شهر از سمت تبریز، به بهره برداری برسد.

 

محمدرضا مشایخی همچنین در بازدید از عملیات بهسازی و آسفالت مسیر روستای شیخدرآباد گفت با پیگیری های انجام یافته و تامین اعتبارات لازم لکه گیری این‌ مسیر در حال انجام‌می باشد و بعد از اتمام عملیات آسفالت مسیر آغاز خواهد شد، وی به آغاز عملیات بهسازی مسیر میانه – هشترود نیز اشاره کرد و گفت با پیگیری ها و اقدامات انجام یافته، این پروژه با پیشرفت 80 درصدی در مرحله زیرسازی قرار دارد و بعد از این مرحله آسفالت ریزی آن شروع خواهد شد. 

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 ارديبهشت 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه