پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 18 ارديبهشت 1400
En
تاریخ : يکشنبه 12 ارديبهشت 1400
کد 790

فرماندار ویژه شهرستان میانه در مراسم تجلیل از اعضای شورای اسلامی شهر میانه؛

شورای اسلامی دوره پنجم شهر میانه فعالترین دوره از شوراهای شهر است

دکتر محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه ضمن تبریک نهم اردیبهشت روز ملی شوراها به اعضای شورای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان، ایام پیشروی معلم و کارگر را نیز گرامیداشت و گفت تمامی داشته های علمی مسئولان برای پیشبرد فعالیت ها و خدمت رسانی به جامعه و تداوم آموزش رسمی نیز مدیون معلمان، این تلاشگران عرصه علم و فرهنگ است.

وی با اشاره به شعار سال جدید با عنوان "تولید،پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" از سوی مقام معظم رهبری، آن را ادامه سلسله وار شعار های سالهای گذشته و تکمیل کننده فعالیت های اجرایی دانست و افزود شعار امسال سرلوحه اجرای تمامی فعالیت های شهرستان در پیشبرد امورات اجرایی علاوه بر موضوع تولید خواهد بود. 

 

معاون استاندار گفت امنیت امروز کشور و مدیریت سلامت جامعه به برکت انقلاب اسلامی ایران محقق شده است و یکی ازاهداف متعالی انقلاب  تعیین سرنوشت مردم به دست خود توسط برگزاری انواع انتخابات است که انتخابات شوراهای شهر و روستا با توجه به فرمان تاریخی امام خمینی (ره) برای تشکیل آن و تعمیق آن در بین مردم نشان از اهمیت و نقش دو سویه مردم و شوراها در مدیریت شهری و روستایی دارد.

 

وی ضمن قدردانی از اعضای شورای اسلامی شهر میانه ، شهردار و کارکنان شهردای میانه، دوره پنجم شورای اسلامی شهر میانه را فعالترین دوره شوراهای اسلامی شهر عنوان کرد و آن را حاصل همدلی و وحدت دانست و افزود شوراها در ادوار مختلف روند تکمیلی به خود گرفته اند و امروز شاهد متبلور شدن این فعالیت ها در سطح شهر هستیم و از بارزترین این فعالیت ها پروژه های در دست اجرای پل شهید سردار سلیمانی، میدان آذربایجان،پل دوم قوریچای ، پیاده راه خیابان امام خمینی (ره) ، ادامه کمربندی جنوبی ، آزاد سازی اطراف امامزاده اسماعیل (ع) و ... می باشند.

 

محمدرضا مشایخی همچنین از شورای تامین و ادارات همکاری کننده با شهرداری و شورای شهر در راستای همکاری های تنگاتنگ جهت پیشبرد اهداف شورا قدردانی کرد و افزود اقدامات امروز شورای اسلامی و شهرداری فراتر از حد مورد نظر و در راستای پاسخگویی به مطالبات مردم است.
 


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 ارديبهشت 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه