پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 17 خرداد 1400
کد 808

فرماندار ویژه شهرستان میانه؛

توسعه خانه سالمندان و مرکز آموزش توانبخشی افراد 14 سال به بالا نیاز ضروری شهرستان در حوزه بهزیستی است

دکتر محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه ضمن قدردانی از حمایت های اداره کل بهزیستی در پیشبرد فعالیت های بهزیستی شهرستان گفت در چند سال اخیر موفقیت های حاصل شده در تمامی زمینه ها در شهرستان مرهون تعاملات تمامی دستگاه ها و حمایت های استانی است.

وی با اشاره به ارائه خدمات مطلوب در حوزه بهزیستی در شهرستان و پیشتازی خیرین در این حوزه، افزود سرعت پیشرفت فعالیت های بهزیستی در منطقه ایجاب می کند با مساعدت های بیشتر استانی شاهد ارتقای خدمات ارائه شده به گروه های هدف در شهرستان میانه باشیم.

معاون استاندار بر مناسب سازی فضای ادارات شهرستان در راستای رعایت حقوق شهروندی در حوزه بهزیستی و افراد مشمول این حوزه تاکید کرد و گفت هرساله مناسب سازی فضای ادارات توسط بازرسین مورد ارزیابی قرار می گیرد.

محمدرضا مشایخی با اشاره به  همراهی خیرین در ایجاد و ارتقای مرکز آموزشی افراد 12 تا 18 سال و توسعه مرکز نگهداری دختران بی سرپرست گفت امروز ایجاد مرکز نگهداری از سالمندان مردان و مرکز آموزش توانبخشی افراد 14 سال به بالا نیاز ضروری شهرستان است 

وی در ادامه بر تعیین تکلیف ساختمان های در اختیار بهزیستی در نقاط مختلف شهرستان و تبدیل به احسن جهت ایجاد ساختمان مستقل اورژانس اجتماعی تاکید کرد و گفت فرمانداری ویژه نیز آماده هرگونه مساعدت و پشتیبانی جهت ارتقای خدمات ارائه شده در حوزه بهزیستی در سطح شهرستان می باشد.

 

خانم دکتر صحاف ابراهیمی مدیرکل بهزیستی استان نیز با اشاره به  در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های فرماندار ویژه شهرستان میانه در زمینه ارتقای سطح کیفی ارائه خدمات به افراد تحت پوشش حوزه بهزیستی گفت یکی از اقدامات موثر و مطلوب شهرستان در واگذاری خدمات بهزیستی به بخش دولتی است که با پیشرفت چشمگیری جهت نظارت بیشتر در شهرستان میانه به ارائه خدمات صورت گرفته است.

 

در آخر این جلسه مدیرکل بهزیستی استان با اهدای لوح سپاس از مساعدت ها و همراهی های محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در حوزه فعالیت های بهزیستی شهرستان تقدیر کرد.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 خرداد 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه