پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 17 خرداد 1400
کد 810

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه:

۳ مدرسه مشارکتی در بخش مرکزی شهرستان میانه با اعتبار ۹ میلیارد ریال افتتاح شد

۳ مدرسه مشارکتی با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی مدارس استان با حضور دکتر محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، اسماعیلی نماینده مردم میانه در مجلس، نجفی معاون مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان؛ جمعی از اعضای شورای تامین و اداری و خیرین در بخش مرکزی شهرستان میانه با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

اولین مدرسه به نام دبستان منصوره یخدانی در روستای که با مشارکت خانواده فرماندار ویژه شهرستان میانه  در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر و زیربنای ۶۰ متر مربع و هزینه کرد ۳ میلیارد ریال به در حق مادر مکرمه خانواده مشایخی به افتتاح رسید.

دومین مدرسه در روستای برنلیق مدد خان بنام الحاجیه حکیمه پزشکی از سوی خانواده پزشکی در دو کلاس درس با ۵۴ متر مربع زیر بنا و با اعتبار یک میلیاردو ۶۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

سومین مدرسه به نام دهقان فداکار در روستای قهرمانلو زادگاه دهقان فداکار از سوی سرکار خانم بتول خسروی نژاد در ۴۷ متر زیربنا با یک کلاس درس و با هزینه کرد بیش از ۴ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال به افتتاح رسید که در احداث این مدارس اداره کل نوسازی مدارس استان مشارکت داشته است.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 خرداد 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه